czwartek, 21 czerwca 2018 roku
Sąd Rejonowy
dla Warszawy Pragi - Południe
w Warszawie
RSS
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka


e- Wokanda

Informujemy, że "e - Wokanda" stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).


Wybierz datę:
Wybierz Wydział:
lub wpisz sygnaturę akt:

znaleziono 184 pozycji spełniających kryteria wyszukiwania
L.p. Data rozprawy Sygnatura akt Sala Wydział Skład
1 2018-06-21
00:00
III Ko 604/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
2 2018-06-21
08:15
V Cps 66/2018
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Emilia Kołodzińska
3 2018-06-21
08:30
I Ns 57/2018
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
4 2018-06-21
08:30
II Co 1204/2017
105 II Wydział Cywilny Przewodniczący: Referendarz Sądowy Anna Kliś-Marciniak
5 2018-06-21
08:30
II Ns 256/2018
TERMIN ODWOŁANY
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
6 2018-06-21
08:30
VII Ns 324/2017
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
7 2018-06-21
08:40
II Co 430/2014
105 II Wydział Cywilny Przewodniczący: Referendarz Sądowy Anna Kliś-Marciniak
8 2018-06-21
08:45
II C 639/2018
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
9 2018-06-21
08:45
IV K 1254/2016
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
10 2018-06-21
08:45
IV K 709/2017
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
11 2018-06-21
08:45
I Ns 96/2017
P20 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Tomasz Sporysz
12 2018-06-21
08:50
II Co 1464/2017
105 II Wydział Cywilny Przewodniczący: Referendarz Sądowy Anna Kliś-Marciniak
13 2018-06-21
08:50
IV K 300/2017
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
14 2018-06-21
08:55
IV K 522/2017
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
15 2018-06-21
09:00
I C 616/2016
wizja
I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Katarzyna Jakubowska-Mela
16 2018-06-21
09:00
V RC 362/2017
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Emilia Kołodzińska
17 2018-06-21
09:00
V RC 695/2017
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
18 2018-06-21
09:00
III K 238/2018
102 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Iwona Wierciszewska
19 2018-06-21
09:00
II Co 534/2017
105 II Wydział Cywilny Przewodniczący: Referendarz Sądowy Anna Kliś-Marciniak
20 2018-06-21
09:00
II C 2940/2017
zdjęto z wokandy
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Julita Jodko-Martyniak
21 2018-06-21
09:00
II Ns 1209/2012
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
22 2018-06-21
09:00
III K 102/2018
13 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Urszula Sorbian
23 2018-06-21
09:00
IV K 1158/2015
14 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Marcin Patro
24 2018-06-21
09:00
IV K 914/2014
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
25 2018-06-21
09:00
III K 1176/2017
15A III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Jerzy Ożdżeński
26 2018-06-21
09:00
VI P 621/2013
218 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Joanna Napiórkowska - Kasa
Ławnicy: Tomasz Sowa, Agnieszka Olga Mika, Jadwiga Pawlik, Magdalena Kośmicka - Matras, Kamila Szelągowska, Paweł Dąbrowski,
27 2018-06-21
09:00
VII C 996/2016
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
28 2018-06-21
09:00
VII C 1192/2017
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
29 2018-06-21
09:00
VII C 2701/2016
zmiana terminu
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
30 2018-06-21
09:00
VI P 226/2017
225 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Małgorzata Kryńska - Mozolewska
Ławnicy: Bogumiła Krzymińska, Katarzyna Jagiełło,
31 2018-06-21
09:00
II Ns 1097/2015
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
32 2018-06-21
09:00
IV K 1267/2017
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Katarzyna Szuba-Łozińska
33 2018-06-21
09:00
IV K 8/2017
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
34 2018-06-21
09:00
I C 587/2017
zmiana terminu
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
35 2018-06-21
09:00
I C 81/2017
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
36 2018-06-21
09:10
II Co 608/2017
105 II Wydział Cywilny Przewodniczący: Referendarz Sądowy Anna Kliś-Marciniak
37 2018-06-21
09:20
II Co 995/2017
105 II Wydział Cywilny Przewodniczący: Referendarz Sądowy Anna Kliś-Marciniak
38 2018-06-21
09:30
I Ns 598/2015
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
39 2018-06-21
09:30
II C 218/2017
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
40 2018-06-21
09:30
II Ns 559/2017
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
41 2018-06-21
09:35
I C 2090/2017
zmiana terminu
P20 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Tomasz Sporysz
42 2018-06-21
09:40
VII C 600/2016
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
43 2018-06-21
09:45
V Nsm 501/2018
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
44 2018-06-21
09:45
II C 741/2018
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
45 2018-06-21
09:45
IV K 726/2017
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
46 2018-06-21
09:45
VII C 764/2017
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
47 2018-06-21
09:50
VII Ns 434/2017
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
48 2018-06-21
10:00
II C 312/2018
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
49 2018-06-21
10:00
IV K 775/2017
14 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Marcin Patro
50 2018-06-21
10:00
IV K 1113/2017
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
51 2018-06-21
10:00
VII C 852/2017
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
52 2018-06-21
10:00
VI P 63/2018
225 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Małgorzata Kryńska - Mozolewska
Ławnicy: Bogumiła Krzymińska, Katarzyna Jagiełło,
53 2018-06-21
10:00
III Ko 466/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
54 2018-06-21
10:00
III Ko 602/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
55 2018-06-21
10:00
III Ko 603/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
56 2018-06-21
10:00
III Ko 605/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
57 2018-06-21
10:00
III Ko 606/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
58 2018-06-21
10:00
III Ko 607/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
59 2018-06-21
10:00
III Ko 608/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
60 2018-06-21
10:00
III Ko 609/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
61 2018-06-21
10:00
III Ko 610/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
62 2018-06-21
10:00
III Ko 625/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
63 2018-06-21
10:00
III Ko 626/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
64 2018-06-21
10:00
III Ko 627/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
65 2018-06-21
10:00
III Ko 628/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
66 2018-06-21
10:00
III Ko 629/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
67 2018-06-21
10:00
III Ko 630/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
68 2018-06-21
10:00
III Ko 631/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
69 2018-06-21
10:00
III Ko 632/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
70 2018-06-21
10:00
III Ko 633/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
71 2018-06-21
10:00
III Ko 634/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
72 2018-06-21
10:00
III Ko 635/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
73 2018-06-21
10:00
III Ko 636/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
74 2018-06-21
10:00
III Ko 637/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
75 2018-06-21
10:00
III Ko 638/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
76 2018-06-21
10:00
III Ko 639/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
77 2018-06-21
10:00
III Ko 640/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
78 2018-06-21
10:00
III Ko 641/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
79 2018-06-21
10:00
III Ko 642/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
80 2018-06-21
10:00
III Ko 643/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
81 2018-06-21
10:00
III Ko 644/2018
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
82 2018-06-21
10:00
I Ns 272/2016
zmiana terminu
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
83 2018-06-21
10:15
V Nsm 460/2018
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
84 2018-06-21
10:15
I C 387/2017
publikacja
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
85 2018-06-21
10:20
I Ns 358/2017
publikacja
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
86 2018-06-21
10:25
I Ns 125/2017
publikacja
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
87 2018-06-21
10:30
II C 783/2018
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Julita Jodko-Martyniak
88 2018-06-21
10:30
VII C 2251/2016
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
89 2018-06-21
10:30
IV K 154/2018
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
90 2018-06-21
10:30
III K 639/2017
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
91 2018-06-21
10:45
V Nsm 419/2018
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
92 2018-06-21
10:45
II C 917/2018
TERMIN ODWOŁANY
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Julita Jodko-Martyniak
93 2018-06-21
11:00
V RC 92/2018
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
94 2018-06-21
11:00
I Ns 1249/2014
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
95 2018-06-21
11:00
II Ns 378/2017
zmiana terminu
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Julita Jodko-Martyniak
96 2018-06-21
11:00
IV K 386/2017
14 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Marcin Patro
97 2018-06-21
11:00
VI P 649/2012
218 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Joanna Napiórkowska - Kasa
Ławnicy: Tomasz Sowa, Agnieszka Olga Mika, Jadwiga Pawlik, Magdalena Kośmicka - Matras, Kamila Szelągowska, Paweł Dąbrowski,
98 2018-06-21
11:00
VII Ns 453/2017
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
99 2018-06-21
11:00
VII Ns 499/2017
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
100 2018-06-21
11:00
VI P 3/2017
225 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Małgorzata Kryńska - Mozolewska
Ławnicy: Bogumiła Krzymińska, Katarzyna Jagiełło,
101 2018-06-21
11:00
II C 1908/2017
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
102 2018-06-21
11:00
III K 586/2015
P10 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Piotr Markucki
103 2018-06-21
11:10
I C 2304/2017
P20 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Tomasz Sporysz
104 2018-06-21
11:20
IV K 883/2017
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
105 2018-06-21
11:30
V RC 535/2017
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Emilia Kołodzińska
106 2018-06-21
11:30
III K 806/2017
102 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Iwona Wierciszewska
107 2018-06-21
11:30
VI P 898/2013
218 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Joanna Napiórkowska - Kasa
Ławnicy: Tomasz Sowa, Agnieszka Olga Mika, Jadwiga Pawlik, Magdalena Kośmicka - Matras, Kamila Szelągowska, Paweł Dąbrowski,
108 2018-06-21
11:30
II C 106/2017
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
109 2018-06-21
11:40
VII C 2289/2017
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
110 2018-06-21
12:00
V RC 188/2017
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
111 2018-06-21
12:00
II Co 1264/2017
licytacja
105 II Wydział Cywilny Przewodniczący: Referendarz Sądowy Anna Kliś-Marciniak
112 2018-06-21
12:00
II C 2203/2017
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
113 2018-06-21
12:00
II C 708/2018
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Julita Jodko-Martyniak
114 2018-06-21
12:00
IV K 1140/2015
14 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Marcin Patro
115 2018-06-21
12:00
I Ns 1007/2016
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
116 2018-06-21
12:10
IV K 1237/2017
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
117 2018-06-21
12:15
V Nsm 678/2017
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Emilia Kołodzińska
118 2018-06-21
12:15
II Ns 91/2017
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
119 2018-06-21
12:20
VI P 432/2017
218 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Joanna Napiórkowska - Kasa
Ławnicy: Tomasz Sowa, Agnieszka Olga Mika, Jadwiga Pawlik, Magdalena Kośmicka - Matras, Kamila Szelągowska, Paweł Dąbrowski,
120 2018-06-21
12:30
I C 580/2018
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
121 2018-06-21
12:30
III K 202/2017
102 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Iwona Wierciszewska
122 2018-06-21
12:30
IV K 875/2016
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
123 2018-06-21
12:30
III K 355/2018
15A III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Jerzy Ożdżeński
124 2018-06-21
12:30
II Ns 726/2017
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
125 2018-06-21
12:40
VII C 217/2016
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
126 2018-06-21
12:45
II C 2241/2016
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
127 2018-06-21
12:50
IV Ko 533/2018
14 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Marcin Patro
128 2018-06-21
13:00
I C 322/2017
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
129 2018-06-21
13:00
III K 1060/2017
102 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Iwona Wierciszewska
130 2018-06-21
13:00
II C 829/2018
zdjęto z wokandy
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Julita Jodko-Martyniak
131 2018-06-21
13:00
IV K 186/2013
14 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Marcin Patro
132 2018-06-21
13:00
IV K 1161/2017
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
133 2018-06-21
13:00
VII C 774/2018
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
134 2018-06-21
13:00
II C 2524/2017
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
135 2018-06-21
13:00
IV W 3570/2017
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
136 2018-06-21
13:00
I C 2065/2017
odwołano termin
P20 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Tomasz Sporysz
137 2018-06-21
13:00
I Ns 39/2017
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
138 2018-06-21
13:20
II C 329/2018
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
139 2018-06-21
13:20
I C 943/2017
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
140 2018-06-21
13:30
V RNs 450/2017
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
141 2018-06-21
13:30
II C 1171/2017
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Julita Jodko-Martyniak
142 2018-06-21
13:30
II Ns 796/2017
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
143 2018-06-21
13:30
VII Ns 539/2017
zmiana terminu
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
144 2018-06-21
13:40
I C 1717/2017
108 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Paweł Sławicki
145 2018-06-21
13:40
II Co 451/2018
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
146 2018-06-21
13:40
I C 1789/2017
odwołano termin
P20 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Tomasz Sporysz
147 2018-06-21
13:40
I C 33/2018
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
148 2018-06-21
13:45
IV K 677/2017
15 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Justyna Kucharska
149 2018-06-21
13:45
VI P 442/2017
218 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Joanna Napiórkowska - Kasa
Ławnicy: Tomasz Sowa, Agnieszka Olga Mika, Jadwiga Pawlik, Magdalena Kośmicka - Matras, Kamila Szelągowska, Paweł Dąbrowski,
150 2018-06-21
13:50
VII Ns 1433/2016
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
151 2018-06-21
13:50
II C 471/2018
zdjęto z wokandy
49 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Danuta Stempińska
152 2018-06-21
14:00
V Nsm 440/2018
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
153 2018-06-21
14:00
III K 991/2017
102 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Iwona Wierciszewska
154 2018-06-21
14:00
I C 805/2017
108 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Paweł Sławicki
155 2018-06-21
14:00
II C 467/2017
112 II Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Agnieszka Perehubka
156 2018-06-21
14:00
VII Ns 166/2016
223 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Magdalena Biedrzycka
157 2018-06-21
14:00
VI P 66/2018
225 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Małgorzata Kryńska - Mozolewska
Ławnicy: Bogumiła Krzymińska, Katarzyna Jagiełło,
158 2018-06-21
14:00
IV Ko 178/2018
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
159 2018-06-21
14:00
I Co 1244/2017
P20 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Tomasz Sporysz
160 2018-06-21
14:10
VII C 308/2016
223 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Magdalena Biedrzycka
161 2018-06-21
14:15
V Nsm 897/2017
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Emilia Kołodzińska
162 2018-06-21
14:20
I C 97/2018
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
163 2018-06-21
14:25
III K 421/2018
15A III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Jerzy Ożdżeński
164 2018-06-21
14:30
III K 314/2018
15A III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Jerzy Ożdżeński
165 2018-06-21
14:30
III K 314/2018
odwołano termin
15A III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Jerzy Ożdżeński
166 2018-06-21
14:30
VII C 1983/2017
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
167 2018-06-21
14:30
IV K 130/2018
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
168 2018-06-21
14:40
III K 6/2018
odwołano termin
15A III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Jerzy Ożdżeński
169 2018-06-21
14:40
VII C 1991/2017
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
170 2018-06-21
14:40
I C 191/2018
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
171 2018-06-21
14:45
III K 301/2018
13 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Urszula Sorbian
172 2018-06-21
14:45
VI P 437/2017
218 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Joanna Napiórkowska - Kasa
Ławnicy: Tomasz Sowa, Agnieszka Olga Mika, Jadwiga Pawlik, Magdalena Kośmicka - Matras, Kamila Szelągowska, Paweł Dąbrowski,
173 2018-06-21
14:45
VII Ns 203/2018
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
174 2018-06-21
14:45
IV K 350/2018
P01 IV Wydział Karny Przewodniczący: SSR Aneta Kaproń - Rosik
175 2018-06-21
14:50
VII C 1879/2017
222 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Helena Bordiuk-Wielgolaska
176 2018-06-21
15:00
I Ns 520/2017
101 I Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Marcin Polit
177 2018-06-21
15:00
III K 334/2018
13 III Wydział Karny Przewodniczący: SSR Urszula Sorbian
178 2018-06-21
15:00
I C 120/2018
P22 I Wydział Cywilny Przewodniczący: As. SR Joanna Stanek
179 2018-06-21
15:15
VI U 482/2016
odwołano
218 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Joanna Napiórkowska - Kasa
Ławnicy: Tomasz Sowa, Agnieszka Olga Mika, Jadwiga Pawlik, Magdalena Kośmicka - Matras, Kamila Szelągowska, Paweł Dąbrowski,
180 2018-06-21
15:15
VII C 493/2018
22 VII Wydział Cywilny Przewodniczący: SSR Adam Jaworski
181 2018-06-21
15:15
VI U 37/2017
225 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Małgorzata Kryńska - Mozolewska
Ławnicy: Bogumiła Krzymińska, Katarzyna Jagiełło,
182 2018-06-21
15:30
VI U 208/2017
218 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący: SSR Joanna Napiórkowska - Kasa
Ławnicy: Tomasz Sowa, Agnieszka Olga Mika, Jadwiga Pawlik, Magdalena Kośmicka - Matras, Kamila Szelągowska, Paweł Dąbrowski,
183 2018-06-21
15:45
V RC 404/2017
ogłoszenie
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Sylwia Sierpińska
184 2018-06-21
15:50
V RC 96/2016
ogłoszenie
V Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący: SSR Emilia Kołodzińska

Ostatnia aktualizacja danych: 2018-06-20 17:36:00


Opublikował: Marcin Jankowski
Publikacja dnia: 09.08.2016
Podpisał: Marcin Krupa
Dokument z dnia: 29.12.2009
Dokument oglądany razy: 586 468